Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
V School

V School

V School

Tanıtım

Neden V School ?

Premier Sonuçları

Sınıfın ilk haftasından başlayarak, öğrenciler bir kariyer danışmanıyla, haftalık atölye çalışmaları ve bir-bir-birlerini evden atarak iş görüşmesine hazır hale getirmeye başlarlar ve hemen iş ilanlarına girmeye hazır olurlar. Yeni kariyerinizde ne istediğinizi tespit etmek ve kültür uyumu, pozisyonlar, maaş müzakereleri ve mevcut beceri setinizi yeni honlanmış becerilerinizle nasıl ördüğünüz hakkında konuşmak için sizinle birlikte çalışırız.

Süper Metinler

V School Super Transkript'i, bir boot camp mezunun teknik, mesleki ve problem çözme becerilerini değerlendirmek için kullanılan endüstrinin ilk akıllı aracıdır. Doğrudan önde gelen şirketlerin ve organizasyonların işe alım yöneticileri ile çalışarak, ilk teknik işinizi almanıza yardımcı olacak kesin becerileri belirledik ve öğrettik. Bu canlı doküman, bir portföy, transkript ve tavsiye mektubudur. Bir işveren, güçlü yönlerinizi ve yeteneklerinizi hızlı bir şekilde anlayabildiğinde ve ilgili portföy çalışmalarınıza derhal inceleyebildiğinde, tahmin etme oyununu mülakat sürecinden çıkaracaktır. İşverenler, basit, veri destekli yaklaşımı takdir ediyor ve V School mezunları, iş görüşmesi için ultra hazırlıklı olma konusundaki güvenden hoşlanıyorlar. Kazanın, kazanın.

Yaşam Süratli

V School , elit müfredatımızdan veya birinci sınıf eğitmenlerimizden fazladır: biz kodlar, oluştururuz ve birlikte toplarız. Yeni becerileri öğrenmek ve yepyeni bir hayat bırakmak için buraya geliyorsun. Gerçekten dalmış halde neler olabileceğini öğrenin.

Konut

Yeni bir beceriye hakim olmaya ve heyecan verici yeni bir kariyer başlatmaya odaklanabilmeniz için her şeye özen gösteririz. Öğrenci yurdumuz kampüsten birkaç blok ötede ve tren durağından yarım blok uzaklıktadır. Paylaşılan odalar ve yaşam alanı ile toplum odaklı bir deneyimdir. Her bir konut, öğrencilerin rahatça yaşamak ve eğitimlerine odaklanmak zorunda kaldıkları ürünler ve mobilyalarla stoklanmaktadır.

Çevrimiçi sınıflar

V Okullar ile kendi evinizin ve şehrinizin konforundan eğitim% 100 sanal sınıf. Çoğu çevrimiçi öğrenme platformundan belirgin derecede farklı olan V Schools uzaktan seçeneği, sizi canlı talimatlar, canlı akıl hocalığı, ikili programlama ve gerçek grup projeleri ile doğrudan sınıfa yönlendirir. Sanki şahsen sanki. İçerik aynı. Talimat aynıdır. İş sonuçları aynıdır. Bir avantaj olarak, mezunların tümü sanal sınıfa canlı akış yapma olanağına sahiptir. İster iş görüşmesinden önce kodunuzu iyileştirmek, bir akıl hocasından geçmiş olmak istediğiniz karmaşık bir soruna sahip olmak ya da V School ortak çalışmasını ve ortak çalışmasını özlemek isteyip istemediğiniz sanal platform sizinkindir. Teknoloji neredeyse her gün değiştikçe, kalmanın anahtarı da önemli.

Konumlar

  • Salt Lake City

    150 State St., UT 84111, Salt Lake City

programlar

    Kurum ayrıca şunları sunar:

    sorular