Keystone logo
© Yan Krukau
Vedere Institute

Vedere Institute

Vedere Institute

Tanıtım

Vedere Institute olarak eğitimin sadece bilgilendirici değil, dönüştürücü olması gerektiğine inanıyoruz.

Öğrencilerimizi kendi alanlarında lider olmaları ve dünyada gerçek bir etki yaratmaları için güçlendirmeye çalışıyoruz.

Vedere Institute uzmanlaşmış lisansüstü eğitim ve mesleki gelişim kurslarına olan ihtiyacı fark eden ileri görüşlü ve yenilikçi liderler tarafından oluşturuldu. Son derece alakalı, uygulamalı, güncel ve sonuç odaklı öğrenme programları sunacak bir çözüm öngördüler. Bunu akılda tutarak, eğitim sektöründeki boşluğu doldurmak ve öğrencilere seçtikleri alanda başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları becerileri sağlamak amacıyla Vedere Institute kurdular.

Vedere Institute olarak eğitimin hayatları değiştirme ve ilerlemeye ilham verme gücüne sahip olduğuna inanıyoruz. Toplumları şekillendirebilecek vazgeçilmez bir araçtır ve öğrencilerimize mümkün olan en iyi öğrenme deneyimlerini sağlamaya kararlıyız. Bu nedenle, geçmişleri ne olursa olsun tüm öğrencilere olağanüstü eğitim fırsatları sunmaya çalışıyoruz. Bireyleri eğitim yoluyla güçlendirme konusunda tutkuluyuz ve programlarımızın dünyada olumlu değişim için bir katalizör olabileceğine inanıyoruz.

Vedere Institute Merhaba Deyin

Vedere Institute uzmanlaşmış lisansüstü eğitim ve mesleki gelişim kurslarına olan ihtiyacı fark eden yenilikçi ve hırslı liderler tarafından kuruldu. Son derece alakalı, uygulamalı, güncel ve sonuç odaklı öğrenme programları sunan bir çözüm öngördüler. Bunu akılda tutarak, eğitim sektöründeki boşluğu kapatmak ve öğrencilere seçtikleri alanda başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları becerileri sağlamak amacıyla Vedere Institute kurdular.

En çok talep gören sektörlere ve becerilere uygun eğitim sağlamaya odaklanıyoruz ve öğrencilerimizin ekonomik fırsatları değerlendirebilecek donanıma sahip olmalarını sağlıyoruz. Öğrencileri geleceğe hazırlayan eğitim sağlayarak, dayanıklı ve gelişmeye hazır bir toplumun şekillenmesine yardımcı olduğumuza inanıyoruz. Amacımız, bireyleri tam potansiyellerine ulaşmaları ve eğitim yoluyla dünyada olumlu bir etki yaratmaları için güçlendirmektir.

Deneyimli profesyonellere ve gelecek vaat eden liderlere ileri düzeyde beceri ve bilgi sağlıyoruz. Programlarımız, bireyleri kuruluşlarında ve topluluklarında değişim ve dönüşümü teşvik etme konusunda güçlendirmek için tasarlanmıştır. Müfredatımız, pratik çözümler için en iyi profesörler ve önde gelen uygulayıcılar tarafından öğretilen en son akademik teori üzerine kurulmuştur. Teori ve pratiğin benzersiz bir karışımı, mezunlarımızı bugünün zorluklarına ve yarının fırsatlarına hazırlar.

Vedere'de bir öğrenci olarak aşağıdakilerden faydalanacaksınız:

 • Kariyerinizi hızlandıracak ve kuruluşunuzda değişim ve dönüşümü teşvik edecek bilgi, beceri ve araçları sağlamak üzere özenle seçilmiş bir müfredat
 • Çalışmalarınızı kişisel ve profesyonel ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde hızlandırmanıza olanak tanıyan bir program formatı
 • Esneklik ve yapının mükemmel dengesini sağlayan hibrit bir çevrimiçi öğrenme formatı
 • Gerçek dünyadaki problemleri ve uygulamaları vurgulayan pratik bir öğrenme yaklaşımı

Bağlanmak, Güçlendirmek ve İlerletmek: Eğitime Yaklaşımımız

Misyon

Organizasyonlarında ve endüstrilerinde değişim ve dönüşümü yönlendirebilecek olağanüstü liderler yetiştirmek.

Vizyon

Bireyler ve toplum için olumlu değişim sağlamak amacıyla şirketlerin en iyi inovasyon ve teknolojik ilerlemelerden yararlanacağı bir geleceği gerçekleştirmek.

Temel değerlerimiz

 • mükemmellik
 • yenilik
 • çeşitlilik
 • Bütünlük
 • İşbirliği

kabul

Vedere Institute olarak eğitime erişimin sınırsız olması gerektiğine inanıyoruz. Küresel bir kurum olarak dünyanın her yerinden öğrencileri dinamik ve yenilikçi programlarımızda ağırlamaktan gurur duyuyoruz.

Ana dili İngilizce olmayan uluslararası öğrencilerin Duolingo, IELTS, ITEP ve TOEFL gibi onaylı bir İngilizce sertifikasına ihtiyaçları olacaktır. Uzman kabul ekibimiz, halihazırda buna sahip olmamanız durumunda sizinle çalışmaktan mutluluk duyacaktır.

Burslar ve fon sağlama

Vedere Institute akademik başarı ve finansal ihtiyaç dahil olmak üzere belirli seçim kriterlerine göre gelen öğrencilere burslar sunmaktadır. Tüm öğrenciler bu burslara başvurabilirler. Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.

Konumlar

 • Clearwater

  13630 58th Street, North Suite 101, 33760, Clearwater

sorular