Keystone logo

Visible Music College

A logo

Tanıtım

VİZYONU

Görünür Müzik Koleji müzisyenler, teknisyenler, iş profesyonelleri ve eğitimciler, kolektif enerji ve yetenek ile Kilisesi ve topluma hizmet Tanrı'nın yolunda da sanatsal çalışmalarında yaratıcılık, ibadet ve yenilik ortamını teşvik global ruhsal topluluktur.

GÖREV BEYANI

Görünür Müzik Koleji trenler ve müzik endüstrisinde etkili hizmet için ve Kilisesi'nde, el sanatları ve Hıristiyan karakter müzisyenler, teknisyenler ve iş profesyonelleri donatıyor.

RUHSAL | PROFESYONEL | AKADEMİK.

Görünür Müzik Koleji ruhsal, mesleki ve akademik kesiştiği yer almaktadır. Bizim üç lisans programları müzik endüstrisi ve kilise etkili servis için öğrencilerimizi donatılması, müzik iş, müzik üretimi ve müzik performansında titiz bir eğitim sunuyoruz. Biz Hıristiyan müzisyenler, yapımcılar, yöneticiler ve endüstri profesyonelleri de hayat, kariyer ve bakanlıkta başarıyı bulmak için bu üç alanda eşit geliştirilen gerektiğine inanıyoruz. Bizim kasıtlı küçük sanatçı toplulukları dengeli, manevi mesleki ve akademik büyüme odaklandık.

KÜRESEL

Yükseköğretim Tekil

2000 yılında Memphis, Tennessee başlatılan Görünür Müzik Koleji vizyonu yüksek eğitimde benzersizdir. Ruhsal mesleki ve akademik: odak üç temel alanda büyümeyi vurgulamak dünyada küçük, kasıtlı sanatçı topluluklar oluşturmak üzerindedir.

2020 yılında 2020 öğrenciye hizmet veren 20 şehirde 20 siteler - Görünür başkanı ve kurucusu Ken Steorts' 2020 × 2020 vizyonu kapsamında 2015 yılında 2014 ve Dallas Chicagoland şekilde genişletilmiştir. Sarah Simmons (NBC The Voice) Gönderen indie Darlingler Carolina Story, Görünür mezunlar stüdyoda ve kilisede bir etki yaparak, tablolar üzerinde bulunmaktadır.

Akademik bakış

Görünür Müzik Koleji Öğrencilerin profesyonel ruhsal büyümeye meydan ve akademik akredite lisans programı sırasında entegre eğitim deneyimdir. Her lisans programı İncil, İlahiyat ve Bakanlık kurslarının çekirdeğinden oluşur. Kutsal nasıl Yaratıcı ve O'nun ilişkilendirmek bilgilendirir olarak öğrencinin maneviyat bütünlüğü, mesleki gelişim temelini oluşturan yaratılış-özellikle nasıl bir müzik endüstrisi ve Kilisesi'nde, düşünceli, yaratıcı ve dualı nişan Yaratıcı'nın davete yanıt gerektiğini . Hem manevi ve mesleki gelişim titiz üniversite düzeyinde müfredat aracılığıyla vurgulanmaktadır.

felsefi, “Neden” (maneviyat) önce gelir “Ne” (meslek) ve “Nasıl” (akademisyenler). Her üç büyüme alanları kolejin adına temsil edilir:

Görünür Müzik Koleji

  • manevi
  • Profesyonel
  • Akademik

Entegre eğitim daldırma ve yatırım yoluyla yaşanır.

Konumlar

  • 200 Madison Ave , 38103, Memphis

sorular