Keystone logo
Voorhees College

Voorhees College

Voorhees College

Tanıtım

Bugünün bazı öğrencilerinden biraz daha büyük olan Elizabeth Evelyn Wright-Menafee tarafından 1897'de kurulan Voorhees College , zengin bir tarihe ve parlak bir geleceğe sahiptir. Biz büyüdükçe büyüyen bir sayı olan 12 disiplinde derece sunan, tamamen akredite bir siyahi liberal sanatlar kolejiyiz. Piskoposluk Kilisesi ile uzun süredir devam eden bağlantımız sayesinde Voorhees, öğrencileri manevi ve entelektüel olarak geliştirmeye odaklanmaktadır.

Kolej Hakkında

Voorhees College , Episcopal Church ve United Negro College Fund'a bağlı dört yıllık, karma eğitim veren, kariyer odaklı bir liberal sanatlar kolejidir. Voorhees College , Güney Kolejler ve Okullar Birliği Kolejleri Komisyonu tarafından lisans derecesi vermek için tam olarak akredite edilmiştir. Voorhees College misyonu hakkında daha fazla bilgi edinin.

Tarihçe

1897'de Elizabeth Evelyn Wright Menafee tarafından kurulan Voorhees College misyonu, her zaman tüm öğrencilere, değer merkezli bir liberal sanat geleneği içinde profesyonel eğitimle birlikte kaliteli ve kapsamlı bir genel eğitim sunmak olmuştur. Buna ek olarak, Voorhees College , Güney Karolina'daki Güney Kolejler ve Okullar Kolejleri Komisyonu tarafından akredite edilen ilk Tarihsel Siyah Koleji ve Üniversitesidir. Voorhees College tarihi hakkında daha fazla bilgi edinin.

Konumlar

  • Denmark

    Porter Drive,481, 29042, Denmark

    sorular