Keystone logo
w.academy

w.academy

w.academy

Tanıtım

w.academy

w.academy Yakın gelecekte w.academy platformunu bir İşletme Okulunun modaliteleri, yaklaşımları, ürünleri ve çözümleriyle entegre edecek olan Master ve Executive Master'da uzmanlaşmış Sida Academy şubesini kiraladı.

Misyonumuz, öğrencilere, yöneticilere, şirketlere ve kamu kurumlarına sürekli eğitim ve uzmanlık, Yönetici Yüksek Lisansları, Üniversite Yüksek Lisansları ve Tam Yüksek Lisanslar gibi eksiksiz bir eğitim faaliyetleri hizmeti vermektir.

Sınıflar farklı şekillerde yapılır: fiziksel derslerden canlı yayına, özel dersten koçluğa, rol oynama, ters yüz edilmiş sınıf, işbirlikli öğrenme, akran eğitimi ve laboratuvar kullanımı gibi en iyi öğretim yöntemleri kullanılarak koçluğa.

Katma değer, harmanlanmış ve yapılandırılmış bir çalışma, öğrencilerimize göre özelleştirilmiş bir dijital çalışma sayesinde elde edilir.

Sida Grubu

Sida Group 30 yılı aşkın bir süredir şirket ve kurumlara yönetim danışmanlığı hizmeti vermektedir. Sida Group, finans ve kontrol, insan kaynakları, organizasyon, birleşme ve satın alma ve uluslararasılaşma gibi stratejik aşamalardan başlayarak yönetimin tüm aşamalarında desteklemektedir.

web çözümü

AIM Italia'da kote edilen yenilikçi bir PMI olan Websolute, iletişim, dijital teknoloji ve dijital pazarlama ve ticaret alanındaki en önemli İtalyan dijital şirketlerinden biridir.

Konumlar

 • Ancona

  Via Luigi Albertini, 36, 60131, Ancona

 • Rome

  Clivo di Monte del Gallo n.48, 00165, Rome

  • Bologna

   Bologna, İtalya

   sorular