Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Waldorf University - Graduate Programmes/Online

Waldorf University - Graduate Programmes/Online

Waldorf University - Graduate Programmes/Online

Tanıtım

100 Yılı Aşkın Akademik Mükemmeliyet

Waldorf University, Iowa'daki güzel Forest City'de merkezi bir konumda bulunan samimi, özel bir liberal sanat okuludur. 100 yıldan fazla bir süredir Waldorf, öğrenciler, aileleri ve toplum arasında başarı için sağlam bir temel oluşturarak binlerce kişinin hayatının mihenk taşı olmuştur.

1903'teki başlangıcından bu yana, Waldorf, gelecek nesiller için bir yol belirleyerek akademik yeniliklerin ön saflarında yer aldı. Sertifika, önlisans, lisans ve yüksek lisans programları sunan Waldorf, yaşamlarını akademik, kişisel veya profesyonel olarak iyileştirmek isteyen herkes için bir fırsata sahiptir.

Waldorf'ta, gerçekten çok yönlü bir eğitimin sadece akademik çalışmaları değil, aynı zamanda sanat, beden eğitimi ve daha fazlasını da içerdiğine inanıyoruz. Canlı kampüsümüz, eğitim hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için Waldorf'u seçen dünyanın her yerinden öğrencilerle doludur.

Öğretim üyelerimiz ve personelimiz, kendilerinden emin ve tam potansiyellerine ulaşmada yetenekli olmalarını sağlamak için öğrencilerle bire bir çalışır ve yolun her adımında cesaret verir. İster geleneksel bir sınıf ortamında öğrenmeyi tercih edin, ister derecenizi çevrimiçi olarak kazanma esnekliğini tercih edin, hayatınızı eğitim yoluyla ilerletme kararınız için sizi takdir ediyoruz.

Waldorf'a hoş geldiniz. Biz Savaşçılarız!

Dört Sütun

Bu dört sütun Waldorf Üniversitesi deneyimini tanımlar: Gelenek, Tutku, Topluluk ve Başarı. Waldorf'un tarihinin temelini oluştururlar, Waldorf'un bugününü yansıtırlar ve Waldorf'un geleceği için isteklidirler.

GELENEK

1903'te kurulan Waldorf Üniversitesi'nin temel güçlü yanları, geçmişi ve güçlü bir değer sistemidir. Kurucularımız topluma hizmete değer verdiler ve bu değişmedi. Uzun ömürlülüğümüz akademik mükemmeliyet, güzel sanatlarda sağlam gelenekler ve geniş bir atletizm programından kaynaklanmaktadır. Ama en önemlisi, bu deneyimi Tanrı'nın dünyaya hizmet etme sorumluluğuyla gelen bir armağanı olarak anlıyoruz.

TUTKU

Geçmişte ve günümüzde, öğrencilerimiz Waldorf Üniversitesi'ni bugün olduğu ve gelecekte ne olacağını yapıyorlar. Her eyaletten ve kampüsteki birçok ülkeden öğrencilerle Waldorf Üniversitesi, öğrencilerimizin öğrenme topluluğumuza getirdiği çeşitliliği ve hepimize getirdiği zenginliği takdir etmektedir. Yatılı öğrencilerimizi - müfredat dışı, inanç temelli, akademisyen odaklı veya başka türlü - tüm tutkularının peşinden gitmeye teşvik ediyoruz çünkü çok yönlü insanların mükemmel olduğunu biliyoruz. Çevrimiçi öğrencilerimizin çoğu bunun doğru olduğunu biliyorlar, çünkü zaten aileleri, çalışmaları ve şimdi de eğitim hedeflerine ulaşma tutkusuyla oynadılar.

Öğretim üyelerimiz ve personelimiz, öğrencilerimize eğitim vermekten ve hizmet vermekten büyük gurur duymaktadır. Waldorf Üniversitesi'nin değerlerini, geleneklerini ve misyonunu taşırlar ve aşılarlar. Sınıf içinde veya dışında, kampüste veya çevrimiçi olarak, öğrencilerimizin tutkularının peşinden gitmelerine, eğitim hedeflerine ulaşmalarına ve kariyerlerine başlamak için sağlam bir temelle Waldorf'tan ayrılmasına yardımcı olmaktan büyük gurur duyuyoruz.

TOPLULUK

Iowa'daki Forest City'nin kalbinde yer alan Waldorf Üniversitesi kampüsü, Warrior Nation'ımızın temelidir. Kampüsün ötesinde küresel bir erişimle, topluluğumuz birliği ve dostluğu kucaklıyor. Kampüse atılan ilk adımdan veya bir personel ile telefonda konuştuktan sonra öğrenciler, özel bir şey olan Waldorf topluluğuyla anında karşılaşırlar. Paylaşılan anılar ve bilgiler oluşturarak mor ve altına benzersiz bir bağlılık geliştiriyoruz.

BAŞARI

Başlangıcından bu yana değişim sorumluluğuna liderlik eden Waldorf Üniversitesi, merkezinde her zaman skolastik yeniliğe sahip olmuştur. Yaklaşımımız, geleneksel sınıf ortamını en son çevrimiçi kurslarla birleştirerek, tüm öğrencilerimize - Forest City'de olsun ya da olmasın - ihtiyaçlarına uygun bir akademik deneyim sağlar. Öğrencilerimiz her bakımdan Savaşçıdır. Başarıyı insan ruhunun zaferi olarak tanımlıyoruz ve başarılarımızı başkalarına hizmet etmek için kullanıyoruz.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Forest City

    South 6th Street,106, 50436, Forest City

    sorular