Keystone logo
Wartburg College

Wartburg College

Wartburg College

Tanıtım

Üniversite sadece bir dereceye daha fazladır. Bu sizin gelecekte bir yatırımdır.

Eğer Wartburg alacaksınız liberal sanat eğitimi, değil sadece karar verme ve toplum katılımı, etkili iletişim, kültürel yetkinlik etik keşfetmek için gerekli çalışma seçtiğiniz alanda gerekli becerileri değil, aynı zamanda eleştirel düşünme becerilerini kazanmalarına olanak veriyor ve işbirliği.

Misyonumuz

Wartburg Koleji kendi inanç ve öğrenme ruhlu bir ifadesi olarak liderlik ve hizmet hayatları için zorlu ve besleyici öğrencilere adamıştır.

bizim Kimlik

Wartburg College Lutheran Church (ELCA) bir liberal arts üniversitesidir. Bir Wartburg eğitim hayatınızda için anlamını ve amacını keşfetmenize yardımcı olacak şekilde takdir, Lutheran, hatta Hıristiyan olmak zorunda değilsiniz.

Birçok kolej inanç dayatılan inanç, ortak bir inanç veya deyimi çalışır. Diğer kolejler tamamen toplum yaşamının dışında inanç tutmak. Wartburg College, biz iman ve öğrenme canlı ve kapsayıcı bir konuşma etrafında toplumu inşa eğitim Lutheran yaklaşımını kullanır.

1517 yılında Reform yol açtı Martin Luther, bir papaz ve bir üniversite profesörü hem de oldu. O hayat ve nasıl iman gerçekten çevremizdeki dünyayı değiştirebilir daha büyük sorularla çekişti. Çünkü bizim Lutheran teolojik bakış açısının, biz size Wartburg dört yıl boyunca çalışırken aynı zamanda bu büyük sorularla uğraşmak istiyorum. Biz davet ve farklı geçmişlere sahip insanlarla ve manevi bakış açıları farklı olan konuşmaları teşvik ediyoruz. Buna karşılık, kendi inanç ve değerleri hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz.

Sizin The Calling keşfedin

Wartburg College öğrencileri keşfetmek ve iddia yardımcı olur onların callings-bağlayan inanç ve değerleri ile kendi öğrenmelerini, kendilerinin ve hediyeler anlayışlarını, yaşam ve geleceği ile ilgili bakış açılarını ve kilise, toplum katılmak için fırsatlar ve maksatlı daha büyük bir toplum ve anlamlı yollar.

Akademik Hızlı Gerçekler

Ortalama sınıf büyüklüğü: 17 Öğrenci-öğretim üyesi oranı: 11: 1 Tam zamanlı öğretim: 104 disiplin en yüksek derece ile içerisinde fakülte:% 99 Bahşedilen fakülte pozisyonları: 2 seçkin sandalyeler, 11 donatılmış sandalyeler, 1 seçkin profesörlüklerle 4 donatılmış profesörlüklerle.

En Popüler Bölümleri

1 İşletme 2 Biyoloji 3 İlköğretim 4 Gazetecilik ve İletişim 5 Müzik Eğitimi

Uluslararası tanınma

Beş kolejlerinden biri hizmet-öğrenme ve toplum katılımı Washington Merkezi'nin açılış Yükseköğretim Vatandaş Katılımı Ödülü almak için. Ulusal deneyimsel öğrenme ve topluluğun katılımını teşvik 12 münhasıran lisans kolej biri olarak Öğretmenliği Geliştirme Carnegie Vakfı tarafından sınıflandırılmıştır. Başkanın Yükseköğretim Toplum Hizmeti Şeref sekiz ardışık kez Named, Wartburg öğrenciler tarafından gönüllü çabaları tanıma "ayrım ile," üç kez. sadece altı Iowa kolejlerinden biri kendi bağlılığı göstermiştir okulları tanır Ayrım 2014-15 Kolejleri, yer alan "öğrencileri meşgul, büyük öğretim, canlı toplulukları ve başarılı sonuçlar." Wartburg Eğitim ve Kültür İşleri ABD Dışişleri Bürosu ile ortaklaşa yürütülen 2014 Açık Kapılar Raporu yurtdışında kısa süreli çalışmaya, için ulus 16. sırada yer aldı. sosyal hareketlilik, araştırma ve hizmet yoluyla kamu yararına katkısı için sıralama Washington Monthly en iyi liberal arts kolejler dahil edilmiştir. NetImpact en 2012 Kazanan sosyal ve çevresel eylemleri ödüllendirmek üniversite ve kolej arasında ulusal bir yarışma "Küçük Adımlar, Büyük Challenge Kazandı". Midwest bölgedeki en iyi kolejlerinden biri olarak Princeton Review sırada. fen ve matematik seçkin programları ile 200 okul arasında Bilim Peterson Top Kolejleri listelenen. Iowa iki kolejlerinden biri ulusal onun temel eğitim programı için Öğretmen Eğitimi Akreditasyon Ulusal Konseyi tarafından kabul edilmesi için. US News and World Report göre sıralanmış olarak ilk kademe En İyi Ulusal Liberal Arts Kolejleri arasında yer. düşük gelirli ailelerden gelen öğrenciler için mezuniyet oranlarında "overperformer" olarak US News and World Report tarafından ulusal üniversiteler ve liberal sanat kolejleri arasında No. 7. sırada. Para Dergisi'nin "en iyi kolejler" sıralamasında yer. Wartburg "Toplum Üreticileri" programı Küresel Vatandaşlık için MacJannet Ödülü verildi.

dört yıl Lisansüstü!

Bir Mezuniyet Oranı Nedir?

Bu çok kafa karıştırıcı bir kavram olabilir. Temelde, bu aslında kurumda derecesini tamamlamak öğrencilerin yüzdesidir. Çoğu rapor Online tam zamanlı öğrencilerin yüzdesi çok üniversitede bir lisans eğitimi ortalama uzunluğu haline gelmiştir altı yıl içinde kendi lisans derecesi aldı bir 6 yıllık mezuniyet oranı, gösterecektir. Bu Wartburg College doğru değil.

Mezunlarımızın% 93, dört yıl içinde derece tamamladı. Wartburg başladı tam zamanlı öğrenci,% 63 çok yüksek bir mezuniyet derecesi olarak kabul edilir Wartburg, kendi derecesini tamamlamak olacaktır. Geçtiğimiz 10 yıl içinde, Wartburg% 70 gibi yüksek mezuniyet oranları olmuştur.

Neden Wartburg dört yıl devlet okullarında beş yıl karşılaştırmak?

birçok öğrenci için gerçeklik ulusal istatistiklere göre, bir devlet okulunda bir derece kazanmak için beş yıl veya daha fazla, dört-ve-bir-buçuk alacaktır olduğunu. Wartburg, mezunlarımızın yüzde 93, dört yıl içinde kendi derecesini tamamlamak.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Waverly

    100 Wartburg Blvd. , 50677, Waverly

sorular