Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Watson Institute

Watson Institute

Watson Institute

Tanıtım

Bir ömür boyu çarpışma başlıyor

Watson Institute , yeni nesil girişimci liderlerin topluluklarını bulabilecekleri, çağrılarını keşfedebilecekleri ve kariyerlerini hızlandırabilecekleri bir yerdir. Dünyanın karşı karşıya olduğu en zorlu zorlukları çözmek, başarılı kariyer başlatmak ve etkili yaşamlara öncülük etmek için gelecek nesiller için araçlar, ağ, zihniyet ve cesaret sağlıyoruz.

Watson Institute , Colorado'nun Boulder şehrinde, Florida'nın Boca Raton'daki Lynn Üniversitesi'nde ve Guatemala, Guatemala Şehrindeki Universidad Francisco Marroquín'de (UFM) yer almaktadır.

Watson Institute","author_url":"","source":"Watson Institute"}" />

137700_137593_Abhinav-Khanal-Efua-Agyare-Kumi.jpg
Watson Institute / Watson Institute

Colorado Boulder'daki Watson Hızlandırıcı, yeni nesil, etki odaklı girişimcilerin girişim ve kariyerlerini ilerletmek için 2013 yılında başlatıldı. Hızlandırıcı programı, ödüllü eğitim, yoğun mentorluk ve küresel bir akran topluluğu içerir.

Şu anda ABD, Latin Amerika ve Çin'deki yenilikçi üniversitelerle, yeni nesil girişimci liderlerin kariyerlerini hızlandıran programlara güç sağlamak için ortaklıklar kuruyoruz.

Watson Institute 53 ülkeden 223 Akademisyeni ve Mezunu 77.2 milyon doların üzerinde para topladı, 500'den fazla kısmi veya tam zamanlı iş yarattı ve liderlik ettikleri girişimlerle dünya çapında 150.000 kişiyi etkiledi. Watson mezunları Y Combinator'a, Echoing Green Fellowship'e ve dördü 30 liste altında Forbes 30'a seçildi. Mezunlar eğitimine Harvard Üniversitesi, New York Üniversitesi ve Princeton Üniversitesi'nde devam ediyorlar.

Watson Institute , Boulder

Colorado Boulder'daki Watson Semester Accelerator, üniversite öğrencileri, yeni mezunlar ve boşluk yılı öğrencileri için dünyanın karşı karşıya olduğu en zorlu zorlukları çözmeyi amaçlayan erken aşamalı bir sosyal girişime sahip bir programdır.

Watson Institute Mezunları Hikayeleri: Sadece Romain Vakilitabar. Vimeo'da stüdyolar.

Watson Institute Deneyimi

Başarılı kariyer ve etkili yaşamlar inşa etmek için yeni nesil liderler, girişimciler ve yenilikçiler için bir platform olarak hizmet ediyoruz.

Watson Institute programının her bir unsuru, yeni nesil girişimci liderlere, etkili kariyer başlatmak için yoğun eğitim, küresel ağ, kendini adamış rehberlik ve uygulamalı deneyim sunmak üzere hazırlanmıştır.

Bunlar her Watson Institute programının ana sütunlarıdır:

Mentorluk

Mentorluk, öğrencilerimizin ağını büyük ölçüde genişletirken kişisel büyümeyi, liderlik gelişimini ve girişimcilik başarısını katalize eder. Bu nedenle, Mentor Programı Watson deneyiminin temel direğidir ve sürekli olarak programımızın en etkili bölümlerinden biri olarak sıralanmaktadır.

Watson Institute öğrenciler, kanıtlanmış yerel girişimciler, yenilikçiler ve liderlerle, görevlerine ve mevcut becerilerine ne kadar iyi uyum sağladıklarına göre eşleştirilir. Rehberler, öğrencilere yolculukları boyunca koçluk yapar ve perspektif ekleyerek, ağlarını genişleterek, varsayımlarını sorgulayarak ve dünya görüşlerini geliştirerek etkilerini artırmalarına meydan okur.

Yüksek Lisans Dersi Öğretmenleri

Watson Master Course Öğretmenler, yurtta kısa süreli girişimci olarak hizmet veren dünyanın önde gelen liderleri, girişimcileri ve uygulayıcılarıdır. Her hafta bir Master Course Teacher girişimci yolculuklarını paylaşmak, bire bir rehberlik sağlamak ve öğrencilerin küresel ağını genişletmek için kampüse davet edilir.

Master Kurslar, samimi bir ateş yakası sohbetinden interaktif bir atölyeye kadar uzanır ve en iyi uygulamaları, öğrenme ve başarısızlıkları paylaşma etrafında döner. Watson deneyiminin bu direği, öğrencileri yan yana başarılı liderlere ve girişimcilere ilham için model ve başarı için bir alan rehberi olarak hizmet etmeleri için yerleştiriyor.

Yoğun Eğitim

Watson Institute eğitimi, dönüştürücü iletişim, liderlik, para toplama, finans, kum, empati ve dayanıklılık gibi başarılı bir kariyer ve etkili bir yaşam oluşturmak için gerekli sert ve yumuşak becerileri geliştirir. Önsözler Watson Institute kendileri, Watson müfredatını öğreten, kişisel deneyim zenginliği çeken uygulayıcılar, liderler ve girişimciler ve bireysel mentor öğrencilerden özenle seçilmiş fakülte eşdeğeridir.

Watson Institute","author_url":"","source":"Watson Institute"}" />

137701_137595_2017-Scholars.jpg
Watson Institute / Watson Institute

Konumlar

 • Boulder

  Watson Institute, Boulder 1310 College Ave, 80302, Boulder

  • Boca Raton

   Lynn University 3601 N Military Trail, 33431, Boca Raton

   • Guatemala City

    Universidad Francisco Marroquín (UFM) Career Accelerator, , Guatemala City

    programlar

     Kurum ayrıca şunları sunar:

     sorular