Keystone logo
West Coast University Online

West Coast University Online

West Coast University Online

Tanıtım

West Coast Üniversitesi, çalışan profesyoneller tarafından tasarlanmış çevrimiçi hemşirelik ve sağlık programları sunmaktadır.

Sağlık hizmetleri alanında, trendler ve değişen teknolojiler konusunda güncel kalmak önemlidir. West Coast Üniversitesi'nde çevrimiçi hemşirelik kurslarımızı, nerede olursanız olun bağlantıda kalmanıza yardımcı olmak için mobil uyumlu video içeriği, sesli kitaplar, simülasyonlar, uyarlanabilir testler ve hareket halindeyken kaynaklarla zenginleştiriyoruz. Çevrimiçi sağlık derecesi programlarımızın her biri, sağlık sisteminin gelişen ihtiyaçlarını ele almak için gelişmiş bilgi ve becerilerle hazırlanmanıza yardımcı olur.

Çevrimiçi sağlık programlarımızı, çalışan profesyonellerin yoğun yaşam tarzlarına ve etkileşimli çevrimiçi sınıfımız aracılığıyla tüm çevrimiçi kurslara uyacak şekilde yapılandırdık.

West Coast Üniversitesi'nde, profesyonel başarıya götüren öğrenci merkezli bir öğrenim ortaklığını benimsiyoruz. Bir bütünlük ve kişisel sorumluluk kültürü içinde dönüşümsel eğitim veriyoruz. Fakülte ve endüstri profesyonelleri arasındaki işbirliği yoluyla pazara duyarlı programlar tasarlıyoruz. Karmaşık ve değişen bir dünyada ihtiyaç duyulan yetkinlikleri ve güveni geliştirmek için sürekli olarak daha etkili ve yenilikçi yollar arıyoruz.

Konumlar

  • Los Angeles

    North Juanita Avenue, 90004, Los Angeles

    sorular