Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Westfield Business School

Westfield Business School

Westfield Business School

Tanıtım

Biz Kimiz

Avrupa Kökleri

Westfield Business School , 2000 yılında Javier Rivera, Ph.D. Stanford ve IE'den Profesör del IE'den ve daha sonra Madrid'deki Instituto de Empresa'da öğretmen olan IESE'den deniz mühendisi ve MBA'ten Victor Ros'den. Herhangi bir kimsenin yeni bir entegral yönetim eğitimine erişmesini mümkün kılma, yeni teknolojileri mevcut ve öğrenim hizmetinde sanallıkta yıkıcı hale getirme ihtiyacına rastladılar. Bu, harmanlanmış bir metodolojinin, çevrimiçi yönetim eğitiminde referans bir okul olma, en yüksek kalitede ustalara sahip bir okul ve geleneksel yüz yüze programları değiştiren bir MBA olma niyetiyle İspanya, Madrid'de doğmasıdır.

Bu sayede, kendimizi çevrimiçi programlar sunarken öncü bir işletme okulu olarak kurduk.

118209_adult-attire-commerce-1367269.jpg

Öğrencilerimizin taahhüdü ile işaretlenmiş bir yörünge

Dünyada öğretme ve yönetme konusunda daha açık ve uluslararası bir çevreye sahip olduğunun bilincinde olan Kurum, insancıl değerleri koruyarak ve insanlarda olduğunu anlamaya devam ederken, bu yeni girişimci gerçeklik yoluna adapte olmuş yeni modeller sağlayarak gelişmiştir. en dikkat çekici değerin, çabaları ve sıkı çalışmaları ile yakıt harcayarak, katma değer yaratan daha adil toplumlar ve girişimcilik ortamları oluşturmak için gerekli değişikliklere yardımcı olması.

Tarihçe

2009 yılında, yüksek kaliteli üniversite eğitim ve öğretiminde dünya çapında bir referans olan bir ülke olan Amerika Birleşik Devletleri'nde bir İşletme Okulu oluşturma kararı; Rekabetçi bir düzenleyici, şeffaf, talepkar çerçeve içerisinde. Bu, Amerika Birleşik Devletleri'nde üniversite eğitimini düzenleyen değer kanunu ve talebini kabul etmek anlamına gelir.

2012 yılında, bu yeni İşletme Okulu, Florida Eğitim Bakanlığı'ndan Bağımsız Eğitim Komisyonu (CIE) lisansı altında olan Harvard Üniversitesi'nde olduğu gibi zorlu bir metodoloji altında eğitim programları sunmaktadır. Bu işletme, kalite standartlarının, içeriğinin, fakültelerinin ve öğrencilere olan bağlılık derecelerinin yerine getirilmesini düzenler ve denetler.

2014 yılında, programlardaki kalite sayesinde, CIE, ISEAD Business School'un Master ve MBA programlarını bir derece ve Amerikan akademik tanıma derecesiyle sunmasını sağlayan 4569 sayılı lisansı onayladı.

118210_adult-cheerful-collaboration-1391373.jpg

Misyon ve vizyon

İnsanlar, Gezegen, Kar

Westfield Business School amacı, iş sonuçlarını etkileme ve aynı zamanda insanlar, toplum ve gezegen üzerinde olumlu bir etki üretme kabiliyeti ile üçlü alt çizgiye odaklanan insanları eğitmektir.

Konumlar

  • Doral

    4005 NW 114th Ave #11 Doral, FL 33178, , Doral

sorular