Keystone logo
Widener University Online

Widener University Online

Widener University Online

Tanıtım

Neden Widener Üniversitesi'ni Seçmelisiniz?

Widener Üniversitesi'nde, akademisyenlerin, liderliğin ve hizmetin önce geldiği zorlu ve kültürel açıdan çeşitli öğrenme ortamlarını gururla geliştiriyoruz. Müfredatlarımız toplumsal meselelerle bağlantılıdır ve öğrencileri günümüzün küresel toplumundaki rolleri için sosyal sorumluluk almaya davet eder.

1821'de Chester, Pennsylvania'da kurulan Widener, sivil katılım, hizmet ve sosyal sorumluluğa olan bağlılığımızla ulusal olarak tanınmaktadır. Üniversite, kurulduğu 2006 yılından bu yana her yıl ABD Başkanı'nın Yüksek Öğrenim Toplum Hizmeti Onur Listesi'ne dahil edilmiştir.

Amacımız, topluluğumuz genelinde olumlu değişime ilham veren gerçek liderler geliştirmektir.

Widener'den çevrimiçi bir derece ile mezun olduğunuzda, kariyerinizi ilerletmek ve alanınızda liderlik etmek için profesyonel deneyim, bilgi ve sürücü ile tamamen hazırlanırsınız.

Esnek, yenilikçi formatımızda aşağıdaki çevrimiçi dereceleri sunuyoruz:

  • İşletme Yüksek Lisansı (MBA)
  • Sosyal Hizmet Ustası (MSW)
  • Kayıtlı Hemşire-Hemşirelikte Fen Bilimleri Lisansı (RN-BSN)

Program veya meslek ne olursa olsun, Widener eğitimi küçük sınıflarda uygulamalı öğrenmeyi, anlamlı hizmet-öğrenme projelerini ve ilgili, iş başında deneyimi vurgular.

Widener Üniversitesi'nde Mali Yardım

Federal krediler ve hibeler dahil olmak üzere mali yardım, eğitim masraflarının ödenmesine yardımcı olmak Widener University Online İşveren belgelerine sahip nitelikli öğrenciler için işveren öğrenim geri ödeme düzenlemeleri de yapılabilir.

Federal Öğrenci Yardımı için Ücretsiz Başvuru (FAFSA) ile mali yardım için başvurabilirsiniz. Widener Üniversitesi kodu 003313'tür.

Konumlar

  • Chester

    University Place,One, 19013, Chester

    sorular