Keystone logo
Wittenborg University of Applied Sciences

Wittenborg University of Applied Sciences

Wittenborg University of Applied Sciences

Tanıtım

Wittenborg'a Hoşgeldiniz

Daha İyi Kendin, Daha İyi Dünyamız ” sloganımız olan eşsiz bir işletme okuluyuz.

Wittenborg olarak misyonumuz : Uluslararası işletme ve yönetimi öğretme ve öğrenmede mükemmellik sağlamak ve uluslararasılaşma, çeşitlilik ve ahlakın başarılı bir şekilde uygulanan, araştırmaya dayalı küresel öğrenmenin temellerini oluşturduğu öğrenciler ve personel için en iyi ortamı yaratmak.

Apeldoorn merkezli ana kampüsümüzle, öğrencileri bölge ve bölgedeki organizasyonlara tanıtarak bölgenin ekonomisini, kültürel ve sosyal iklimini geliştiriyoruz. Amsterdam lokasyonumuz, Hollanda'ya gelen uluslararası girişimcileri özel, girişimci bir lisans programı ile desteklememizi sağlıyor. Wittenborg'a girin ve 100'den fazla milliyetin birlikte çalıştığı, çalıştığı, inovasyon yaptığı ve sosyalleştiği farklı ve çok kültürlü bir ortamda faaliyet gösteren yüksek motivasyonlu ve sonuç odaklı bir organizasyona girersiniz. Wittenborg'da öğrenmenin, hedeflerinizi ve isteklerinizi geliştirmenize olanak tanıyan ve size bu hedeflere ulaşmak için sürekli destek ve gerekli çalışma baskısını sağlayan eğlenceli bir süreç olması gerektiğine inanıyoruz.

Wittenborg mezunları dünya vatandaşıdır; saygıyı besler ve bir başarı hissine sahiptirler. Hırs geliştirdiler ve mükemmeliyetle gurur duydular. Onlar bizim en büyük elçilerimiz!

Bağımsız ve Uluslararası

Her zaman, 100'den fazla ulus 2 Apeldoorn bölgesinde ve Amsterdam'da birlikte çalışıyor ve çalışıyor. İngilizce, tüm kampüslerde tek eğitim dilidir.

30 yılı aşkın geçmiş

1987'den beri istihdam edilebilir binlerce mezun, şimdi Hollanda ve dünyadaki kariyerleri takip ediyor.

üçlü avrupa akredite

Lisans programları, Hollanda Eğitim, Kültür ve Bilim Bakanlığı (NVAO), ayrıca FIBAA (Almanca, İsviçre ve Avusturya) ve Brighton Üniversitesi (İngiltere) tarafından tanınmakta ve akredite edilmektedir.

Küresel ve yerel etkileşim

Şirket ziyaretleri, gerçek hayat projeleri, staj ve konuk konuşmacılar: hükümet, şirketler ve kuruluşlarla çok sayıda yerel ve bölgesel katılım. Küresel düşünmek, ancak yerel hareket etmek.

araştırma ortamı

Araştırma Merkezinde sürdürülebilirlik, teknoloji, sosyal inovasyon, eğitim ve sağlık gibi alanlarda bölgesel, Avrupa ve uluslararası projeleri teşvik etmek ve yürütmek.

müşteri odaklı yaklaşım

Kişisel bir yaklaşım, aile benzeri bir ortam ve kişisel ders, rehberlik ve destek. Çoğu program, öğrencilerin yılda 6 kez başlayıp mezun olmalarına izin verir.

.

Eğitim Yaklaşımı

alt = "Wittenborg'un eğitim felsefesi, eğitime yaklaşımında gerçek hayatı teşvik etmektir. Geleneksel bilgiye dayalı öğretimi beceri ve yetkinliklerin gelişimi ile birleştiren farklılaştırılmış programımız, öğrencilerin güçlü ve zayıf yönlerini keşfedebilecekleri bir mesleki eğitim durumuna yol açar. - ilki inşa etmek ve ikincisini geliştirmek.

  • alt = "Wittenborg öğrencileri, bulundukları ortamı tanımlamayı ve buna göre uyum sağlamayı öğrenecekler.
  • alt = "Wittenborg öğrencileri ne yaptıklarını söylemeyi ve ne dediklerini yapmayı öğrenecekler.

Konumlar

  • Laan van de Mensenrechten 500

  • Piet Heinkade 55

sorular