Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
World Executive Education Institute

World Executive Education Institute

World Executive Education Institute

Tanıtım

World Executive Education Institute

Ulaşabileceğiniz En İyi Çevrimiçi Nitelikler

WEEI, prestijli uluslararası üniversitelerden lisansüstü nitelik kazanmaları için uzmanlara nadir fırsatlar sağlamak amacıyla kurulmuştur. Tüm yüksek lisans programlarını çevrimiçi pedagojik ve modern teknolojik sistemler aracılığıyla çevrimiçi olarak sunmak için çeşitli yüksek öğrenim kurumlarıyla ortaklıklar kuruyoruz.

WEEI ile öğrenciler, kendi programlarına ve öğrenme tarzlarına göre belirledikleri akademik ilerlemeleriyle, istedikleri zaman giriş yapabilir ve işleri tamamlayabilir. Tüm programlarımız endüstridir ve genel olarak toplumun iyileştirilmesiyle profesyonel olarak ilgilidir.

Görevimiz:

Dünya çapındaki profesyonellere, yüksek öğrenime talip olmak için ilham vermeyi amaçlıyoruz. Kültürel farkındalık, iletişim ve küresel liderlik bu çabadaki gücümüzdür. Küreselleşmiş bir zihniyet hem profesyonel hem de kişisel gelişim için çok önemlidir. Avrupa tarzı eğitimimiz, öğrencileri kozmopolitizm temelli küresel bir bilinçle hazırlar.

126762_0206_BUS_PAS-L-SPACES-1.jpg

Programlarımız:

Kariyerlerinde ve meslek yaşamlarında aktif olanlara öğrettiğimizi biliyoruz. Bu nedenle, akademik süreç pratikte olduğu kadar profesyonel olarak da uygulanabilecek temel noktalara yoğunlaştırılmıştır. Akademik ekibimiz, verimli bir gelişim için her bir kursa en uygun materyalleri tasarlar ve uygular.

Akredite edilmiş Kalite:

WEEI'de, uluslararası kariyer taleplerine en uygun sektörle ilgili kursları tasarlamak için çalışıyoruz. Teslimat kalitemiz, birden fazla uluslararası kriter tarafından onaylanmıştır. Bu, öğrencilerimize ve fakültelere olan bağlılığımızı yansıtmaktadır.

Akademik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olalım.

Akreditasyon

Kaliteli eğitim şeffaf olmalı ve çeşitli uluslararası kuruluşlar tarafından akademik olarak onaylanmalıdır. ABD CHEA tarafından onaylanmamış olsak da, ortak kurumlarımızın hepsi kendi hükümetleri tarafından tanınmakta ve eğitim bakanlıkları tarafından lisanslanmaktadır. WEEI bağımsız olarak aşağıdaki kalite kriterlerini de korur. Bu nedenle niteliklere küresel olarak saygı duyulmaktadır.

123503_Accredited-Member-Logo-310x119.png

E-Öğrenmede Avrupa Bağımsız Sertifika Merkezi (ECICEL), Konsey ve yetkililer tarafından yönetilen uluslararası bir profesyonel organizasyondur; Uzaktan programların standartlarını koruyarak ve aynı zamanda bunları geliştirerek profesyonellik geliştirmek için kurulmuştur. 2013 yılında Konsey tarafından yapılan bir anlaşmadan sonra, ulusal olarak anlaşılan ölçütlere atıfta bulunarak kriterlerini standartlaştırmak için ECICEL'in akreditasyon prosedürleri revize edildi. ECICEL Başkan, Sayman ve Sekreter her yıl akredite üyelerden seçilir. Mesleğinde iyi tanınan üyeler ve akredite sağlayıcılar tarafından seçilen üyeler konseyi oluşturur. Konsey akredite panelini atar. Panel üyeleri, uzaktan eğitim ve öğrenmede deneyim, bağımsız ve uzmanlık ile uygun niteliklere sahiptir.

123504_eeua-logo-with-name.jpg

Doğu Avrupa Üniversitesi Birliği tarafından onaylandık. EEUA, 2010 yılında, Doğu Avrupa üniversiteleri tarafından, uluslararası öğrenciler için Küresel bir ev olarak Yüksek Öğrenim sistemini geliştirmek amacıyla kurulmuştur. Bugün EEUA, dünyanın dört bir yanındaki Uluslararası Yüksek Öğretim Uzmanlarını bir araya getirmekte ve Üniversite İşbirliği ve Uzun Süreli Ortaklıklar konusunda Yüksek İleri Uluslararasılaşma'nın başlatıcısı, kolaylaştırıcısı ve destekçisi olarak görev yapmaktadır. IUNC Avrasya ile başladı ve daha sonra tüm dünyaya yayıldı. Tanınmış üyeler arasında Moskova Devlet Üniversitesi, Gomel Devlet Üniversitesi, Kazan Federal Üniversitesi ve Kursk Güneybatı Devlet Üniversitesi bulunmaktadır.

123505_ISO-9001-310x117.jpg

WEEI, bir kalite yönetim sistemi (QMS) için gereksinimleri belirleyen uluslararası standart olarak tanımlanan ISO 9001 sertifikasına sahiptir. Kuruluşlar, müşteri ve yasal gereklilikleri karşılayan ürün ve hizmetleri tutarlı bir şekilde sağlama yeteneğini göstermek için standardı kullanır. ISO programındaki en popüler standart ve organizasyonların sertifikalandırılabileceği serideki tek standart.

Konumlar

  • Pasadena

    680 E. Colorado Blvd, Suite 180, 91101, Pasadena

    sorular