We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

your Digital Marketing Academy

your Digital Marketing Academy

your Digital Marketing Academy

Tanıtım

DMAC (Dijital Pazarlama Akademisi), 2013'ten beri ABD, Kanada ve dünyadaki öğrencilere Dijital ve Sosyal Medya Pazarlaması alanında bir kariyere hazırlık yapmakta uzmanlaşmış, en iyi çevrimiçi öğrenme kurumudur.

Çevrimiçi kursumuz, en son Dijital Pazarlamanın en iyi uygulamaları ve endüstri güncellemelerine ayak uydurmak zorunda olan Dijital Pazarlama ajanslarında günden güne çalışan Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama uzmanları tarafından oluşturulmuştur. Elbette detaylı strateji ve uygulama anlayışı ile birlikte pratik bir bakış sağlamak için kuruldu. Bu ders teori hakkında değil, gerçek dünya uygulaması hakkındadır.

DMAC'ınızda , kursu tamamlayan herkesin Dijital ortamda çalışmasını sağlayacak kapsamlı bir çevrimiçi öğrenme deneyimi oluşturmak için yola çıktık.

Bununla birlikte, ayrıntılı bir çevrimiçi kursu kendi temponuzda almanın kayda değer miktarda disiplin ve odak gerektirebileceğini de biliyoruz. Buna göre, her öğrenciye kendi kişisel Başarı Koçunu veriyoruz. Başarı koçlarımız her iş gününde öğrenciye açıktır ve öğrencinin istediği zaman veya koç öğrencinin ilerlemesi ve sınav sonuçlarına dayanarak herhangi bir kılavuza ihtiyaç duyduğunu hissettiğinde öğrenciyle iletişim kurar.

Konumlar

 • Toronto

  Toronto, Kanada

  • New York

   New York, Amerika Birleşik Devletleri

   • San Francisco

    San Francisco, Amerika Birleşik Devletleri

    sorular