Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 2 Çevrimiçi Lisanslar programlar içinde Görsel Tasarım 2023

2 Çevrimiçi Lisanslar programlar içinde Görsel Tasarım 2023

genel bakış

Online bir lisans üç dört yıl içinde tamamlanabilir. Öğrenciler, kariyerlerinde ilerleme kaydetmek için gerekli olan becerileri ve deneyimleri kazanmak için çalışma alanlarındaki programlara devam edebilmektedirler.

Görsel tasarımda çevrimiçi bir lisans öğrencisi nedir? Bu programlar, projeler ve sanat teorisi çalışmaları yoluyla pratik tasarım becerilerinin geliştirilmesi ve geliştirilmesini kapsamaktadır. Öğrenciler çizim, fotoğraf, heykel, resim, dijital görüntüleme ve 3D yerleştirme gibi güzel sanat etkinliklerini keşfetme fırsatına sahiptir. Çizimle denemeler yaparak ve grafik tasarımıyla yeni medyayı keşfetmek de genellikle göze çarpan önemli konular. Öğretmenlerin uzmanlaşmış rehberliği ve akranlarıyla yapılan sanal tartışmalarla öğrencilerin görsel sanatlar alanında çeşitli sergileyen bir portföy oluşturmaları önerilir.

Görsel tasarım dereceleri birçok kariyer alanına uygulanabilir.Teorik araştırmaların projelere nasıl uygulanacağını anlama, tasarımları sunma ve pazarlamayı öğrenme ve estetik problem çözme becerisini uygulama, öğrencilerin rekabetçi bir pazarda en üst seviyeye çıkarmak ve daha yüksek ücret alan işleri sağlamak için kullanabilecekleri değerli becerilerdir.

Online bir lisans derecesinin maliyeti, yer ve program süresine göre değişiklik gösterebilir. Aday öğrenciler maliyet, ders gereklilikleri ve maddi yardımla ilgili sorularla bireysel okullara başvurmalıdır.

Çok çeşitli yaratıcı ve iş dünyasında birçok görsel tasarım kariyeri bulunmaktadır. Şirketler tasarımcılara ürün kavramları yaratmak, geliştirme için bilgisayar yazılımı kullanmak ve reklam stratejileri oluşturmak için yardım etmekten bahsedebilir. Öğrenciler tasarım becerilerini üretim tasarımı, pazarlama, fotoğrafçılık, illüstrasyon, moda, operasyon yönetimi ve eğitim alanlarına uygulayabilirler.

Öğrenciler genellikle kendi zamanlarında tamamen çevrimiçi olarak bir derece kazanma seçeneğine sahiptir.Bir programı başlatmak hakkında daha fazla bilgi edinmek için, aşağıda programınızı arayın ve doğrudan başvuru formunu doldurarak seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

 • Lisanslar
 • Tasarım Çalışmaları
 • Görsel Tasarım
Çalışma alanları
 • Tasarım Çalışmaları (2)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı