Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 12 Çevrimiçi Lisanslar programlar içinde Pazarlama Yönetimi 2024

12 Çevrimiçi Lisanslar programlar içinde Pazarlama Yönetimi 2024

genel bakış

Bir lisans popüler lisans programı ve online sunan birçok okul bulunmaktadır. farklı konularda bir dizi mevcuttur, öğrenciler part-time ya da tam zamanlı olarak kendi zamanlama kendi derecesini kazanabilirsiniz.

online Lisans Pazarlama Yönetimi nedir? Bu program tasarımı ve bir hizmet veya ürün için bir tanıtım kampanyası planlamak öğrenmek isteyen öğrencilere yönelik hedeflenmektedir. her program kendine özgü bir müfredat olacak olsa Çoğu program, iş düzenlemelerine, merchandising ve iletişim alanlarında genel bir eğitim sağlamak. Dersler iş iletişimlerden yönetim muhasebesi için kompozisyon ve retorik olarak değişebilir. Bazı programlar öğrencilerin çalışma örnekleri ve öğrenme deneyimleri oluşan bir portföy oluşturmak var.

Bu derecesini elde ederken, öğrencilerin eleştirel düşünme, iletişim ve birçok farklı işveren bakmak işbirlikçi becerileri oluşturmak.Bu derecesini elde başka bir yararı da onların master derecesi kazanmak için gitmek isteyenler için bir temel sağlar olmasıdır.

Maliyet birçok öğrenci için büyük bir husustur, bu nedenle detaylı araştırma herhangi okullara uygulamadan önce yapılmalıdır. okullar ile temas halinde alınıyor doğrudan beklenen toplam eğitim ne olacağını en iyi fikir verecektir. Aynı zamanda mevcut herhangi bir mali yardım hakkında bilgi almak için iyi bir fikirdir.

pazarlama yönetimi alanında lisans derecesine sahip mezunlar pazarlama rolleri geniş bir yelpazede çalışmayı tercih edebilir. Tipik iş unvanları marka yöneticisi, hesap yöneticisi, pazarlama ve iletişim uzmanı, pazar araştırma analisti, dijital pazarlama koordinatörü, satış temsilcisi ve tanıtım asistan bulunmaktadır. Pozisyonlar imalat, hizmet, perakende, toptan ve mali işletmelerin çeşitli mevcut olabilir.

Araştırma ve ihtiyaçlarınıza uygun mükemmel bir program ve konumunu bulmak için şimdi okullar karşılaştırın.senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • Lisanslar
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Pazarlama Çalışmaları
  • Pazarlama
  • Pazarlama Yönetimi
Çalışma alanları
  • Pazarlama Çalışmaları (12)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı