Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın çoklu Çevrimiçi Sosyal Bilimler Yüksek Lisanlar  (Yüksek Lisans) programlar içinde Ceza Hukuku 2024

Çevrimiçi Yüksek Lisans programlar içinde Ceza Hukuku 2024

genel bakış

Bir Master of Arts, genellikle iki ila dört yıllık bir çalışma ile kazanılabilir. Bu derece ile, öğrenciler belli bir dereceye kadar en yüksek tanınma derecesine ulaşmadıkça eğitimlerini ilerletmeyi seçebilirler. Çoğu ders, çalışma alanı ile ilgili ağır tartışmalar içerecek ve Yüksek Lisans derslerinden daha az teknik olacaktır.

Ceza Adaletinde MA nedir? Bu programda yer alan öğrenciler ceza adalet vakıflarını zaten kapsayabilmiş olsa da, bu derece öğrencilere kamu hizmetleri ile ilgili olarak bu konuda kapsamlı bir eğitim vermektedir. Bazı dersler siyaset bilimi, psikoloji ve iletişim gibi konuları ceza adaleti ile nasıl ilişkilendirdiğini gösterebilir. Adli bilimler, kolluk kuvvetleri ve özel güvenlik büyük olasılıkla öğretilecek ve yönetilecek.

Bu derece kazanan öğrenciler, suç verilerine sahip kaynaklara nasıl erişeceklerini ve başkalarıyla nasıl işbirliği yapabileceklerini öğrenebilirler. Akademisyenlerin ustalaşabileceği diğer bir beceri, herhangi bir konu hakkında fikir oluşturmaya çalışırken onlara yardımcı olabilecek eleştirel düşünmedir.

Bir öğrencinin her dönem aldığı kredilerin sayısına bağlı olarak, genellikle Ceza Adaleti'nde bir Yüksek Lisans eğitimini tamamlamak için bir ila dört yıl sürer. Yüksek lisans programlarına ilgi duyan öğrenciler maliyetle ilgili seçtikleri okullarla iletişime geçmelidir.

Ceza Adaletinde bir MA çeşitli ilginç mesleklere yol açabilir. Ceza adaleti alanında kariyerlerini ilerletmek isteyenler, polis memurları, özel dedektifler ya da devlet birlikleri olmayı seçebilirler. Diğerleri daha az bilinen kariyerleri düşünebilir. Adli tıp araştırmacıları kanıtları elektronik olarak yeniden yapılandırırlar ve çoğu zaman, posta müfettişleri gelen veya giden postalarla ilgili suçları araştırırken, gizli veya silinen verileri kurtarmaya çalışırlar. Öğrencilerin düşünebileceği birçok ceza adaleti işi vardır.

MA programları tüm dünyada bulunabilir ve bazen çevrimiçi erişilebilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Hukuk Çalışmaları
  • Cezai Hukuk Çalışmaları
Çalışma alanları
  • Hukuk Çalışmaları (0)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı