Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 94 Çevrimiçi Fen Bilimleri Yüksek Lisansları  (Fen Bilimleri Yüksek Lisansı) programlar içinde Bilgi Teknolojisi 2023

94 Çevrimiçi Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Bilgi Teknolojisi 2023

genel bakış

lisans diplomasını aldıktan sonra, sizin kariyer başlamak için hazır olabilir. Alternatif olarak, sen enstitü kayıt yaptıran ve master derecesini elde ederek öğrenimlerine devam etmek için seçebilirsiniz. Bu alanda daha gelişmiş bir anlayış sağlar ve daha yüksek pozisyonlar için hak sağlar.

IT Online Yüksek Lisans nedir? bilgi teknolojisi alanında bir iş veritabanı ve teknoloji ihtiyaçlarına odaklanır. Dersler bilgisayar bilimi ve mühendisliği, bilgi analizi ve yönetimi ve ağ yönetimini içerir. IT büyük bir kısmı diğerlerine sunan desteği içerir çünkü, kurslar aynı zamanda iletişim, işbirliği, ya da yönetim odaklanabilir. Çalışmalarınızda aracılığıyla, oluşturma ve kurumsal veritabanı veya ağ bakımı tamamen rahat olmalıdır.

Bir master Holding genellikle çok daha kolay girmek ve kariyer başarılı kılar.Öğrenciler genellikle gelişmiş pozisyonlar için yeterlilik kazanmak ve aksi takdirde mümkün olacağını daha yüksek maaş kazanç yarar.

BT programı Bilim Master kayıt yaptıran önce, bir master derecesini elde maliyetini araştırma önemlidir. Seçtiğiniz belirli okul ve programı büyük ölçüde öğrenim etkileyecektir. Ayrıca, online okumak için tercih tipik biraz maliyetini düşürecektir.

İlk başta bunun gibi görünmüyor olsa da, BT alanında mevcut birçok farklı pozisyonlar vardır. Muhtemelen ilk olarak teknoloji zorlukları ile bir iş tüm personel yardımcı olmak için özenle çalışmak BT destek işçilerin düşünüyorum. Bir şirket için bir veritabanı veya ağ oluşturmak için bir ağ mühendisi veya sistem geliştiricisi olarak çalışmak da mümkündür. Veritabanı yöneticileri korumak ve bu sistemlerin yönetiminde görevli bulunmaktadır.Son olarak, aynı zamanda iş bilgileri inceleyerek ve kullanışlı raporlarını derlemek içerir bilgi teknolojisi analiz tarafında orada çalışırlar.

bilişim teknolojisindeki kariyer başlayın. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Teknoloji Çalışmaları
  • Bilgi Teknolojisi
Çalışma alanları
  • Teknoloji Çalışmaları (94)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı