Keystone logo

2 Çevrimiçi programlar içinde Teknoloji Çalışmaları Bilgisayar Bilimi Programlama 2024

filtreler

filtreler

  • Teknoloji Çalışmaları
  • Bilgisayar Bilimi
  • Programlama
Çalışma alanları
  • Teknoloji Çalışmaları (2)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Popular degree type

Popular study format

Çevrimiçi programlar içinde Teknoloji Çalışmaları Bilgisayar Bilimi Programlama

Teknoloji hızla gelişiyor ve bu nedenle her türlü sektörde yetenekli programcılara ihtiyaç var. Programlama tamamen bilgisayar programlarının kodunun oluşturulması, yazılması, test edilmesi, düzeltilmesi ve sorunsuz çalışmasını sağlamakla ilgilidir.

Programlama eğitimi aldığınızda kodlama dillerini, algoritmaların nasıl oluşturulacağını, veri yapılarıyla çalışmayı ve yazılım geliştirmenin tüm ayrıntılarını anlamayı öğreneceksiniz. Ayrıca çevik metodoloji ve test odaklı geliştirme gibi süreçlere de aşina olacaksınız. Ayrıca, kullanıcı deneyimi tasarımı hakkında bilgi edineceksiniz; böylece uygulamalarınız insanlar için kolay ve eğlenceli hale gelecektir.

Programlama derecenizi aldıktan sonra birçok iş seçeneğiniz olacak. Bazı popüler seçenekler arasında yazılım geliştiricisi, web geliştiricisi, sistem analisti, veritabanı geliştiricisi veya bilgisayar programcısı olmak yer alır.

Programlama lisans programlarını araştırmaya bugün başlayın ve ilgi alanlarınıza ve kariyer hedeflerinize en uygun olanı bulun.