Keystone logo
Burslar

Burslar

Burslar, üniversiteler veya diğer eğitim kurumları tarafından öğrencileri çalışmalarında finansal olarak desteklemek için verilen finansal ödüllerdir. Burslar, finansal ihtiyaç, akademik yetenek, kamu yararı, atletik veya sanatsal yetenek veya yukarıdakilerin bir kombinasyonu üzerine verilir.

 • Mezunlar için Keystone Bursları

  Mezunlar için Keystone Bursları

  Keystone Academic Solutions, dünyanın dört bir yanındaki öğrencilere lisansüstü burslar sunmaktadır. Bu burslar, iyi bir akademik geçmişe sahip olan ve eğitimleri aracılığıyla dünyayı dönüştürmek için güçlü bir motivasyon sergileyen öğrencilere verilmektedir. Bir sonraki burs grubu açıklandığında güncellemeler almak için buradan kaydolun!

  Buraya uygula
 • Öğrencilik hayatınızın kontrolünün tamamen sizde olmasının mümkün olduğunu hiç düşündünüz mü?

  Öğrencilik hayatınızın kontrolünün tamamen sizde olmasının mümkün olduğunu hiç düşündünüz mü?

  Artık - IU'nun Çevrimiçi Öğrenme Modeli ile - ne zaman ve nasıl öğreneceğinize karar verebilirsiniz!

  Ve bir sonraki dönemin ne zaman başlayacağını merak ediyorsanız, bir güzel haberimiz daha var: Eğitiminize istediğiniz zaman, istediğiniz yerden başlayabilir, öğrenim ücretlerinde %50'ye varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

  IU Uluslararası Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, 10 yılı aşkın bir süredir çevrimiçi öğrenmenin ön saflarında yer almaktadır. Ve bu yüzden her zaman, her yerden öğrenmenizi mümkün kıldılar. İster Veri ve BT ister İşletme ve Yönetim olsun, kampüsünüz artık cebinizde. Çalışmalar ve sınavlar, evinizin rahatlığında veya en sevdiğiniz kafede 7/24 sizin için mevcuttur.

  Bu, 2022'de öğrencilerin gerçek ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş gerçek bir eğitimdir.

  Buraya uygula
 • Üniversite Bursları ABD

  Üniversite Bursları ABD

  College Scholarships USA (CSUSA), spor yapan yetenekli öğrencilere bir Amerikan üniversitesinde eğitim görme ve burs alırken kolej sporlarında rekabet etme fırsatı sunar. 2007'den bu yana, CSUSA personeli, dünyanın her yerinden çeşitli spor dallarında 2300'den fazla öğrenci-sporcuya, yüksek öğrenimle birlikte sporda rekabet etme tutkularını sürdürmelerinde yardımcı olmuştur. Burs alma şansınızı öğrenmek için web sitelerindeki kısa Ücretsiz Değerlendirme formunu doldurun.

  Buraya uygula
 • Lisans Öğrencileri için Keystone Bursları

  Lisans Öğrencileri için Keystone Bursları

  Keystone Academic Solutions, dünyanın dört bir yanındaki öğrencilere lisans bursları sunmaktadır. Bu burslar, iyi bir akademik geçmişe sahip olan ve eğitimleri aracılığıyla dünyayı dönüştürmek için güçlü bir motivasyon sergileyen öğrencilere sunulmaktadır. Bir sonraki burs grubu açıklandığında güncellemeleri almak için buradan kaydolun!

  Buraya uygula