Keystone logo

9 Çevrimiçi Sertifika programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları İş Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • Sertifika
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • İş Yönetimi
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (9)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Çevrimiçi Sertifika programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları İş Yönetimi

Çoğu zaman, bir birey kariyer ilerlemesini ararken ek eğitim gereklidir. Sertifika programları, özel bir çalışma alanında bir beceri seti geliştirmek için bir yol sağlar. Mesleğe bağlı olarak, bir sertifika daha yüksek ücret veya promosyonlara yol açabilir.

İşletme yönetiminde sertifika nedir? Bu sertifika programı, öğrencilere kamu ve özel sektörde iş ilişkilerini yönetmek için gereken bilgi ile donatmaktadır. Uluslararası iş, liderlik, pazarlama, yönetim, insan kaynakları ve finans alanlarında beceriler geliştirebilirler. Kurs, iş etiği ve işyeri politikaları, elektronik tablolar ve klavye hızı ve doğruluğu gibi konuları içerebilir.

İş yönetiminde bir sertifikaya doğru çalışan akademisyenler genellikle sunumlar oluşturmada ve bordroyu işleme koymada güçlü bir yetenek geliştirirler ve bu da iş piyasasında değerlerini arttırır. Ayrıca, yaşamın çeşitli alanlarında yararlı olan örgütlenme yeteneklerini geliştirebilirler.

İşletme yönetiminde bir sertifikanın maliyeti, okula, coğrafi konuma, program süresine ve çalışma materyallerine bağlı olarak değişecektir. Öğrenim ücretleri ve ücretler değiştiğinden, gelecekteki öğrencilerin kayıt masrafları hakkında bilgi almak için finans bürosuna başvurmaları en iyisidir.

İşletme alanında sertifika alan kişiler genellikle geniş bir pozisyon yelpazesine hak kazanırlar. Bu iş ünvanları arasında program koordinatörü, ofis yöneticisi, hesap yöneticisi, idari asistan ve bilgi masası görevlisi bulunmaktadır. Genel olarak, yüksek ödeme pozisyonları finans, satış yönetimi ve iş operasyonlarıdır. Genel olarak, birden çok endüstride güçlü istihdam artışı var. Bu kariyer alanında adaylar için en yüksek talebi olan birkaç sektör, insan kaynakları ve işe alımları; bilgi Teknolojisi; mühendislik; müşteri servisi; ve PR, reklam ve pazarlama.

Dünyadaki birçok okul işletme yönetimi programında bir sertifika sunmaktadır. Çevrimiçi ders almak, eğitimlerini tamamlamanın uygun bir yolunu arayan yoğun öğrenciler için idealdir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.