Keystone logo

10 Çevrimiçi programlar içinde Mühendislik Çalışmaları Makine Mühendisliği Uzay ve Havacılık Mühendisliği 2024

filtreler

filtreler

  • Mühendislik Çalışmaları
  • Makine Mühendisliği
  • Uzay ve Havacılık Mühendisliği
Çalışma alanları
  • Mühendislik Çalışmaları (10)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Çevrimiçi programlar içinde Mühendislik Çalışmaları Makine Mühendisliği Uzay ve Havacılık Mühendisliği

Havacılık ve uzay mühendisliği, havacılık sistemlerinin tasarımı, geliştirilmesi, test edilmesi ve üretimine odaklanır. Dünya atmosferinde ve ötesinde uçuşla ilgili karmaşık sorunları ele alır.

Havacılık ve uzay mühendisliği derecesi sırasında matematik, fizik ve kimya alanlarında temel dersler alacaksınız. Ardından aerodinamik, itiş gücü ve uçuş mekaniği gibi daha karmaşık konuları kapsayan özel kurslara geçiş yapacaksınız.

Bir havacılık ve uzay mühendisliği mezunu olarak kendinizi havacılık ve savunma şirketlerinde çalışırken, hem sivil hem de askeri uygulamalar için uçak ve uzay araçları tasarlarken, üretirken ve test ederken bulabilirsiniz. Alternatif olarak, ulusal havacılık programları, araştırma ve geliştirme projeleri üzerinde çalışmak ve hatta politika ve düzenlemelerin şekillendirilmesine yardımcı olmak için devlet kurumlarına katılabilirsiniz.

Çok çeşitli iş fırsatları ve çığır açan yeniliklere katkıda bulunma potansiyeli ile bu derece, teknoloji ve keşif konusunda tutkulu olanlar için mükemmel bir seçimdir.