Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın çoklu Çevrimiçi Yüksek Lisanslar programlar içinde Görsel Tasarım 2023

1 Çevrimiçi Yüksek Lisans programlar içinde Görsel Tasarım 2023

genel bakış

Lisans eğitimini tamamlayanlar bazen yüksek lisans eğitimi almayı seçerler, çünkü iş bulma şansınızı artırabilirler. Bu ders bir yıldan üç yıla kadar tamamlanırken öğrencinin seçtiği alanda derinlemesine eğitim alıyor.

Görsel Tasarımda Master Nedir? Bu program, yaratıcı kavramları yayıncılık, pazarlama ve reklamcılık hedeflerini destekleyen imajlara dönüştürmek için öğrencileri teknik beceri ve bilgi ile bir araya getirir. Tasarım tarihi dersleri, öğrencilerin el sanatlarının temel işlevlerini yapacakları bir temel sağlar. Düşünce modelleri ve süreç dersleri, öğrencilere tasarım fikirlerini nasıl yaratacaklarını ve başarılı bir şekilde meyveye getirmelerini sağlar. Bütünleşik tasarım ortamı, öğrencilere baskı, sosyal medya ve etkileşimli deneyimler de dahil olmak üzere çeşitli ortamlar için görsel çözümler oluşturma olanağı sağlar.

Mezunlar, daha geniş bir işveren havuzu için onları uygun adaylar haline getiren farklı yayınların farklı ihtiyaçlarına göre tasarım yapma yeteneğini geliştirirler. Aynı zamanda fonksiyonel ve yaratıcı çözümler de oluşturabilirler. Üretim sürecinin sorunsuz bir şekilde ilerlemesi, çoğu mezunun edindiği bir diğer yetenektir.

Görsel Tasarımda Yüksek Lisans kazanmanın maliyeti ve süresi, seçilen üniversiteyi ve öğrencinin okula devamını veya tam zamanlı devam etmeyi seçip seçmediğini içeren faktörlere bağlıdır. Kesin bir tahminde bulunmak için ilgilenen okullarla iletişime geçmeniz yararlı olacaktır.

Mezunlar, standart grafik tasarımcı rotasına gidebilirler; projeler için grafik ve mizanpajlar geliştirmeyi gerektiren bir iş, kariyerlerini bir takım farklı yönlerde de alabilirler. Pazarlama uzmanları, işvereninin rakipleri hakkındaki verileri toplar, müşteri davranışları ile ilgili verileri toplar ve analiz eder ve pazarlama kampanyalarının performansını ölçer. Çoklu ortam animatörleri, bilgisayar animasyonu veya modelleme programları kullanarak hareketli görüntüler yaratır. Yazılım uygulamaları geliştiricileri, kullanıcı ihtiyaçlarına ve yazılım gereksinimlerine göre yazılım sistemlerini tasarlar, geliştirir ve değiştirir.

Görsel Tasarımda Usta ile yaratıcı kaslarınızı esnekletin. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Tasarım Çalışmaları
 • Görsel Tasarım
Çalışma alanları
 • Tasarım Çalışmaları (1)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı