Keystone logo

91 Çevrimiçi Yüksek Lisans programlar içinde Ekonomi Çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Ekonomi Çalışmaları
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (91)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Çevrimiçi Yüksek Lisans programlar içinde Ekonomi Çalışmaları

Bir yüksek lisans lisans derecesi takip gelişmiş bir program. Programlar genellikle tamamlamak için iki ila dört yıl sürer ve tüm dünyada üniversitelerde sunulmaktadır.

Ekonomi bir online Usta nedir? onların eğitiminde daha fazla esneklik isteyen öğrencilerin online diploması seçebilirsiniz. ekonomi bir online lisans becerileri ile öğrencilerin kamu kurum ve işletmelerin ekonomik zorlukların analiz sağlar. Birçok yüksek lisans programları, işgücü, sanayi, kalkınma, davranışsal ve çevre ekonomisi gibi özel alanlarda dersleri sunuyoruz. keşfedilmeyi bazı genel konular enflasyon, maliye politikaları, tüketici davranışları, istatistiksel yöntemler ve vergilendirme bulunmaktadır.

analitik beceri kişinin kariyer ve yaşam hem de iyi kullanmak koymak olabilir ki ekonomi eğitim faydalıdır.ileri derecede olması da mezunu, diğer iş adaylar üzerinde bir rekabet avantajı sağlar ve aynı zamanda yüksek maaş neden olabilir.

Özellikle kuruma bağlı olarak değişebilir Ekonomi Master kazanç ile ilgili masraflar. okul ile iletişime geçtiğinizde, hem de herhangi bir mali yardım programı varsa gerekli harç ve ücretleri hakkında sormak. Sen eğitim ödeme yardımcı olmak için burs, hibe veya okul krediler için geçerli olabilir.

ekonomi gelişmiş bir derece ile mezunları takip edebilirsiniz kariyer fırsatları bir çeşitlilik var. iş bulunabilir hangi farklı alanlarda finans dünyasına, kamu politikası, işgücü piyasaları, endüstri eğilimleri ve farklı şirketler için mali umutları içerir. Tipik iş başlıkları pazar araştırma analisti, faydaları ve tazminat yöneticisi, ekonomik danışman, kredi analisti, aktüer, politika analisti, finansal analist, iş muhabiri ve yönetim danışmanı olabilir.İşler yurt içinde veya uluslararası mevcut olabilir.

ihtiyaçlarınıza uygun bir ekonomik program bulmak için online katalog kullanın. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.