Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 17 Çevrimiçi Yüksek Lisanslar programlar içinde Liderlik 2023

17 Çevrimiçi Yüksek Lisans programlar içinde Liderlik 2023

genel bakış

Bir master derecesi genellikle tam zamanlı çalışmanın bir iki yıl süren bir lisansüstü programının tamamlanmasından sonra verilir. Bir yüksek lisans programına başvurmak için, biri genellikle bir lisans derecesine sahip olması gerekir.

Liderlik bir online Usta nedir? Liderlik programında Bir Usta gibi pazarlama ve finans gibi tipik bir çalışma genel yönetim dersin bir parçası olan sınıfların, bazıları ile başlayabilir. Ancak, daha sonra normal şube ve böyle koçluk, takım geliştirme, örgütsel değişim, davranış motivasyon, proje liderliği, problem çözme, kültürler arası dinamikler ve stratejik bir gelişme olarak liderlerin özel ihtiyaçlarına daha fazla odaklanmak. Programın bu tip, tüm dersleri internet üzerinden sunulmaktadır.

Yüksek lisans yüksek bir yönetim pozisyonuna geçmek isteyen herhangi bir iş kişi için yararlı olabilir.liderlik derece alan mezunlar, özellikle, sık sık takım oluşturma odaklanarak ve gelişme daha vizyoner tarzı ile şirketlerinde yönetici pozisyonunda için sonra aranır.

senin derecesi maliyeti seçilen program ve bunu sunan kuruma büyük ölçüde bağlıdır. Ancak, bu tür öğrenci ücretleri, ders, yazılım, kitap ve sınav maliyetleri gibi okullar, karşılaştırırken varsa, tüm uygulanabilir maliyetleri dikkate emin olmak için, önemlidir.

Hemen hemen her sektörde büyük şirketler yüksek lisans derecesine sahip yönetim pozisyonları için insanlar işe tercih ederim. Personelin pozitif motivasyon iman ve sürekli yeni bir strateji geliştirilmesi yoluyla mükemmellik için çaba şirketler bu tür operasyonlar müdürü, insan kaynakları müdürü, strateji geliştirme ve operasyon genel müdürü müdürü olarak pozisyonları için Liderlik Master ile mezun özellikle ilginizi çekebilir.derecesi de işletmelerin değişimi yönetmek veya yönetim etrafında çevirmek yardımcı yönelik pozisyonlar için özellikle iyi çalışır.

Tüm dünyada çevrimiçi sunulan Liderlik derece Master bulabilirsiniz. Online incelenmesi genellikle programda daha fazla esneklik kazanmak yanı sıra yere yakın sunulmayan programlarından yararlanmak için akıllı bir yoldur. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Yönetim çalışmaları
  • Liderlik
Çalışma alanları
  • Yönetim çalışmaları (17)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı