Keystone logo

10 Çevrimiçi Yüksek Lisans programlar içinde Pazarlama Çalışmaları Pazarlama Pazarlama Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Pazarlama Çalışmaları
  • Pazarlama
  • Pazarlama Yönetimi
Çalışma alanları
  • Pazarlama Çalışmaları (10)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Çevrimiçi Yüksek Lisans programlar içinde Pazarlama Çalışmaları Pazarlama Pazarlama Yönetimi

Öğrencilerin derecesi 'usta takip ederek derecesi' lisans aldıktan sonra onların eğitimini ilerletmek için yaygındır. Bu, belirli bir alanda bir 'nin bilgisini artırmak için bir fırsat sağlar gelişmiş bir derecesidir.

Pazarlama Yönetimi çevrimiçi Usta nedir? Bu lisans öğrencileri her yerden öğrenme kolaylık olması için çevrimiçi sunulan bir program aracılığıyla profesyoneller için gelişmiş pazarlama becerilerini kazandırır. Öğrenciler marka yönetimi, iletişim, halkla ilişkiler ve stratejik pazarlama da dahil olmak üzere, pazarlama ders almak. Onlar da bu tür özel olayları yönetmek veya yeni ürün veya iş başlatma bilgilerini genişleterek olarak, alanda kendi seçtiği konsantrasyon araştırma için bir fırsat var. programları da onları bir ekip organize etmek ve yönetmek için öğrenmek yardım ederken yeteneğini artırmak için en son pazarlama araçları ve teknikleri öğrencileri eğitmek.

pazarlama yönetimi konusunda yüksek lisans 'ın düzey programının Birçok mezun onlar iş alanında kariyer çeşitli kullanılabilecek pazarlama konusunda çok değerli bilgiler öğrenmek bulabilirsiniz. Onlar da bir kaç kişisel ve mesleki durumlarda yararlı olabilir organizasyon ve iletişim becerileri, bilemek.

Bir usta 'ın derecesini üstlenen maliyeti gibi konumu, çalışma süresi, konu ve daha nihai maliyeti etkileyen gibi etkenler ile, programdan programa değişir. Bütçe eğitiminizi yardımcı olmak için toplam maliyeti hakkında daha fazla bilgi edinmek için doğrudan programı kurun.

Bir şirkette pazarlama, reklam, satış, PR veya diğer ilgili bölümlerinden yönetici veya yönetici pozisyonunda çalışmak üzere Pazarlama Yönetimi Online programında Master mezunları için yaygındır. Bazı mezunlar da kendi şirketlerini sahibi veya pazarlama danışmanları olarak işe yarayabilir.Bir pazarlama arka plan oldukça yararlı olabilir hangi kamu ve kar amacı gütmeyen sektörde olası kariyer yolları da vardır.

Pazarlama herhangi bir iş ya da kuruluş başarı önemli bir bileşenidir ve Pazarlama Yönetimi Master alanında uzman olmak için bilgi, eğitim ve becerileri gelişmiş sağlar. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.