Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 2 Çevrimiçi Yüksek Lisanslar programlar içinde Uluslararası İlişkiler 2023

2 Çevrimiçi Yüksek Lisans programlar içinde Uluslararası İlişkiler 2023

genel bakış

Bazı öğrenciler birkaç yıl için veya sağa bir lisans programını tamamladıktan sonra çalıştıktan sonra bir online master diploması. Bir yüksek lisans belirli bir alanda kendisine veya onu bir uzman yapmak için bir öğrencinin bilgi genişletir. Bazı lisans programları iki yıl içinde tamamlanabilir.

Uluslararası İlişkiler online Usta nedir? uluslararası ilişkiler üzerinde duruluyor çalışmanın bir program genellikle öğrencinin kültürel farkındalığı artırmak için tasarlanmıştır. zorunlu dersler odak ve devam okulun göre değişebilir, ancak dış politika, liderlik seminerleri, küresel ekonomi, uluslararası politika, liderlik ve kamu yönetimini, yurt güvenliği ve vatan savunması ve uluslararası hukuk ilkelerini içerebilir. Birçok program daha bu kültürel açıdan farklı iş için öğrencileri hazırlamak için bir staj veya dil daldırma içerir.

Ne tür faydalar yüksek lisans teklifi bu tür can?Öğrencilere hem özel ve kamu sektörlerinde başarılı olmak için gerekli liderlik becerileri ve kamu hizmeti know-how verebilir. uluslararası ilişkilerde bir eğitim Bazı öğrenciler promosyonlar veya yükseltme için uygun olabilir.

Programın bu tür taahhütte bulunmadan önce, mali yükümlülük düşünmek gerekir. Uluslararası İlişkiler online Usta bir dizi maliyeti yoktur. Bunun yerine, öğrenim okul, program ve zaman diliminde bağlıdır. doğrudan bir üniversite irtibata geçerek daha fazla bilgi edinin.

Uluslararası İlişkiler programında bir online Usta tamamladıktan sonra, kariyer parçanın ne tür olabilir? Bu uzmanlık alanınız bağlıdır, ancak birçok öğrenci, uluslararası üniversitelerde öğretim eyalet ya da ulusal ya düzeyde hükümet görevlerde ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için idare, uluslararası işletmelerin ticaret ve pazarlama içine gitti.Sizin kariyer fırsatlarının da önceki iş deneyimi ve eğitim tarafından dikte olabilir. Lisansüstü derecesi yüksek öğrenim için hazırlayabilir.

araştırma biraz sonra, belirli bir okula başvurmak için hazır olabilir. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Sosyal Bilimler
  • Uluslararası İlişkiler
  • Uluslararası İlişkiler
Çalışma alanları
  • Sosyal Bilimler (2)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı